Pasitikėjimas atsiperka

Pasirūpinsime Jūsų
E-prekybos
sėkme

Plačiau

Elektroninės prekybos strategija

Verslaukite poilsiaudami, pasirūpinsime Jūsų elektroninės prekybos sėkme

Elektroninės prekybos sėkmei vien turėti elektroninę parduotuvę nepakanka. Reikalinga aiški ir įgyvendinama strategija. Vienas strategijos komponentų – reklamos kampanija, gali padidinti pirkėjų, užsukančių ne tik į elektroninę, bet ir tradicinę parduotuvę srautus. Tai kompanijai reiškia žinomumą ir didesnius pardavimus. 

Stabiliai verslo sėkmei reikalinga į rinkos pokyčius reaguojanti strategija. Kryptingai įgyvendinant individualiai sukurtą elektroninės prekybos strategiją, verslas gali sėkmingai augti ir plėstis bei sulaukti didesnės finansinės naudos.

Statistikos duomenimis, įmonės, kurios analizuoja strategijos duomenis ir atsižvelgia į išvadas, pardavimus gali padidinti iki 131%. Aiški strategija ir analizė suteikia geresnį rizikos įvertinimą, leidžia greičiau priimti verslo sprendimus ir daryti prognozes.

Verslo sėkmei didelę reikšmę turi įvaizdis, kuriamas internete. Svetainės ar el. parduotuvės dizainas gali atskleisti kompanijos idėjas ir vertybes, kartu paskatinti lankytojus domėtis ir pirkti. Internetinė svetainė pagrįstai gali būti vadinama įmonės veidu. Tinkamai pateikiant informaciją, gali išaugti klientų pasitikėjimas kompanija ir jos parduodamu produktu, o neatnaujintos ar retai pildomos interneto svetainės mažina verslo patrauklumą, gali klaidinti dėl informacijos stokos ar senumo.

Elektroninės prekybos strategijos planas gali padėti suformuoti reprezentatyvų, verslo sėkmę skatinantį kompanijos įvaizdį. Elektroninei prekybai sparčiai vystantis, savo klientams siūlome sukurti ir padėti įgyvendinti elektroninės prekybos strategiją. Siekiame jums padėti  patekti ir išsilaikyti tarp lyderių savo rinkoje, o tam šiais laikais ypatingai pasitarnauja elektroninė rinkodara. 

Mūsų veiklos pagrindas – kokybė. Ypatingą reikšmę teikiame, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir tinkamai. Siekiame didžiausios naudos klientui, todėl garantuojame kiekvieno sukurto projekto tęstinumą ir funkcijų palaikymą neribotą laiką po projekto įgyvendinimo.

Tyrimai

Tyrimai, kurie verčia susimąstyti

0,05 s
Per 0,05 sekundės lankytojas susidaro nuomonę apie interneto svetainę
62%
62% kompanijų padidino savo pardavimus dėl mobiliesiems telefonams pritaikyto dizaino
74%
74% lankytojų yra linkę grįžti į elektroninę parduotuvę, jei ji pritaikyta mobiliesiems įrenginiams
77%
77% svetainių lankytojų susidaro nuomonę apie kompanijos patikimumą iš interneto puslapio
94%
Pirmajį įspūdi apie interneto svetainę 94% lemia dizainas

Elektroninė parduotuvės kūrimo procesas

Elektroninė parduotuvės kūrimo procesas

Elektroninės parduotuvės kūrimas – ne įprastas, o daug pastangų ir patirties reikalaujantis procesas. 
Norint įgyvendinti kokybišką ir poreikius tenkinantį sprendimą, verta tinkamai pasirengti projekto įgyvendinimui.
Nors elektroninės parduotuvės kūrimas reikalauja daug darbų, galima išskirti 3 pagrindinius kūrimo etapus.

 

Pasirengimas projektui

• Būsimos elektroninės parduotuvės pobūdžio ir poreikių išsiaiškinimas.
• Elektroninės parduotuvės vizijos, tikslų, idėjų aptarimas.
• Reikalingų funkcijų elektroninei parduotuvei aptarimas.
• Panašių elektroninių parduotuvių išanalizavimas ir įsigilinimas į rinkos situaciją.
• Būsimos elektroninės parduotuvės formos ir dizaino numatymas. 

Projekto įgyvendinimas

• Elektroninės parduotuvės dizaino (angl. Web design) ir firminio stiliaus kūrimas.
• Elektroninės parduotuvės programavimas ir turinio valdymo sistemos įdiegimas.
• HTML / HTML 5 kodavimas.
• Animacijų, 3D vizualizacijų, skaitmeninės grafikos ir kitų darbų atlikimas.
• Adaptacijų, socialinių tinklų ir kitų papildomų prisijungimų pritaikymas.
• Elektroninės parduotuvės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (mobilioji versija arba prisitaikantis (angl. Responsive) dizainas).

Įgyvendinto projekto tęstinumas

• Elektroninės parduotuvės puslapių administravimas, redagavimas ir priežiūra.
• Elektroninės parduotuvės stebėjimas ir analizė.
• Elektroninės parduotuvės optimizavimo paieškos sistemoms (SEO), reklaminių kampanijų vystymas.
• Elektroninės parduotuvės patobulinimų, naujų funkcijų kūrimas ir pridėjimas. 

Skaityti daugiau

Svarbiausi elementai

Elektroninės parduotuvės kūrimo elementai

Originalios elektroninės parduotuvės kūrimas – daug pastangų reikalaujantis procesas. Norint tinkamai jį realizuoti, būtina laikytis elektroninio verslo kūrimo žingsnių: idėjos, plano, elektroninės parduotuvės kūrimo, testavimo, paleidimo ir nuolatinės priežiūros – modulių kūrimo, elektroninės parduotuvės atnaujinimo, tobulinimo. 

Siekiant sukurti funkcionalią ir tinkamą elektroninę parduotuvę, turi būti atsižvelgta į esminius kūrimo kriterijus – elektroninės parduotuvės dizainą ir struktūrą, duomenų privatumą, jos apjungimą su kitomis sistemomis, turinio valdymą ir kitus veiksmus.
 

Elektroninės parduotuvės kūrimo elementai
 

Dizainas. Internetinės parduotuvės dizainui svarbus ne tik tam tikro asortimento išdėstymas virtualioje erdvėje, bet ir pati virtualiosios erdvės aplinka. Elektroninės parduotuvės dizainas turi ne blaškyti, o atspindėti kompanijos dvasią, būti skoningas, originalus ir malonus akiai. Originalus ir profesionaliai sukurtas interneto svetainės dizainas dažnai nulemia verslo sėkmę.

Patogumas. Elektroninės parduotuvės struktūra turi būti paprasta, nesudėtinga. Klientų patogumui elektroninė parduotuvė apie prekę gali pateikti daugiau informacijos nei paprastai, pavyzdžiui, prekės apžiūrėjimą (prekės priartinimą, vaizdo medžiagą, 3D vizualizacijas ir kt.), pagrindinės informacijos aprašymą, komentarus apie prekę ir pan. Derėtų nepamiršti ir bendravimo priemonių: „Pagalbos gyvai“ (angl. Live chat) paslaugos „Skype“ ar socialinių tinklų bloko, dažniausiai užduodamų klausimų (DUK, angl. FAQ) ir kt. Elektroninė svetainė turėtų būti orientuota į įvairias vartotojų grupes ir pritaikyta kitoms kalboms.

Duomenų privatumas. Privatūs duomenys – ypač svarbi informacija, todėl jie turi būti apsaugoti, pavyzdžiui, SSL protokolu. Elektroninėje parduotuvėje yra svarbus darbas su slapukais (angl. Cookies), kurie leidžia efektyviau naudotis elektronine parduotuve.

Elektroninės parduotuvės kontrolė. Internetinė svetainė turi būti gerai ištestuota funkciniu, suderinamumo, apsaugos, našumo ir kitais požiūriais. Svarbu atlikti visų nuorodų veikimo patikrinimą, atsižvelgti į grafines ir tekstines sąsajas, naršyklės, operacinės sistemos suderinamumo testavimą ir kitus darbus.

Optimizavimas paieškos sistemoms. Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių, optimizacija paieškos sistemoms – SEO (angl. Search Engine Optimization) – labai svarbus elektroninės parduotuvės kūrimo žingsnis. SEO nukreipta į tai, kad veikdama su bet kuria paieškos sistema, elektroninė parduotuvė būtų lengvai surasta paieškoje ir turėtų aukštą reitingą paieškos sistemose.

Pritaikymas kitiems įrenginiams. Elektroninės parduotuvės pritaikymas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – ypač svarbus žingsnis, norintiems, kad elektroninė parduotuvė būtų populiari ir lengvai prieinama ne vien kompiuteriu, bet ir kitais įrenginiais.

 

Paveikslelis

Pagrindiniai elektroninės parduotuvės
kokybės kriterijai

Elektroninės parduotuvės lankytojų sudominimas – svarbus kokybės kriterijus.
Čia informacija turi būti pateikta įdomiai, suprantamai, susistemintai.
Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į elektroninės parduotuvės dizainą, bet ir į pačią jos struktūrą.
 

  • Kas svarbu elektroninei parduotuvei?

    • Nuolat atnaujinti ir papildyti tinklapio informaciją.
    • Užtikrinti kuo platesnį prekių ir paslaugų pasirinkimą.
    • Nuolat gerinti tinklapio funkcionalumą.
    • Suteikti vartotojui galimybę pareikšti savo nuomonę, pateikti klausimus ir pan.
    • Ugdyti vartotojų pasitikėjimą teikiamos informacijos patikimumui, operatyvumui ir naujumui.
    • Gerinti pateikiamos informacijos kiekio, turinio, formos kokybę.
    • Užtikrinti saugias apmokėjimo už prekes sistemas.
    • Sukurti profesionalų elektroninės parduotuvės dizainą.

 

Atsižvelgiant į aukštus judriojo ryšio paplitimo rodiklius, reikia kurti ne tik kompiuteryje esančiai naršyklei, bet ir mobiliesiems įrenginiams pritaikytus skaitmeninio turinio sprendimus. Tai reiškia, kad internetinė parduotuvė turėtų būti pritaikyta ne tik nešiojamam, bet ir planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui. Siekiant turėti patrauklią elektroninę parduotuvę, svarbu paminėti kliento aptarnavimą ir rėmimą po pardavimo.

Jei prekės naudojimo metu iškyla sunkumų, pirkėjui neretai reikalinga pardavėjo pagalba. Kartu pardavėjas gali sužinoti vartotojų pageidavimus, išsiaiškinti, kokio produkto jie gali norėti ateityje [3]. Paprastai tradicinė klientų rėmimo išraiška – aptarnavimas po pardavimo. Pagrindinės jo priemonės yra „Pagalba gyvai“ (angl. Live chat) paslauga, klausimų ir atsakymų rinkiniai (DAŽ, angl. FAQ), telefonai kontaktams. Virtualioje erdvėje sėkmingai veikti tikrai nėra lengviau nei realioje, todėl svarbu gerai išmanyti ir žinoti elektroninių parduotuvių veikimo principus.

Visi pateikti principai siejasi su pačios elektroninės parduotuvės techninėmis galimybėmis bei vartotoju. Norint sėkmingai veikti, pirmenybė turi būti teikiama elektroninės parduotuvės dizainui, funkcionalumui, struktūrai, paieškos galimybėms, asortimentui ir pačiam vartotojui. Šiam procesui plačiai naudojama kompiuterinė technika, todėl svarbu taip suderinti informacinę sistemą, kad kuo daugiau aptarnavimo paslaugų būtų automatizuota, išlaikant įspūdį, kad klientu rūpinasi pats įmonės darbuotojas.

Šis aptarnavimo principas pastaruoju metu laikomas vienu svarbiausių, lemiančių sėkmingą įmonės komercijos veiklą. Kurdami elektroninę parduotuvę, atsižvelgiame į pagrindinius kokybės reikalavimus, kurie sudarys galimybę įsitvirtinti rinkoje.

Paveikslelis

Mokėjimo sistemos el. parduotuvėms

Aukščiausiam klientų aptarnavimui ir patogumui sukurti, į elektroninę parduotuvę galime integruoti tam tikras atsiskaitymo už prekes sistemas.
Sudarome galimybę atsiskaityti populiariausiomis mokėjimo sistemomis – „WebMoney“, „PayPal“, „Sage pay“, „Skrill“, „Paysera“, „Visa“, „Mastercard“, „American Express“ ir kt.

Įdiegiamos mokėjimo sistemos el. parduotuvėms - „WebMoney“, „PayPal“, „Sage pay“, „Skrill“, „Paysera“, „Visa“, „Mastercard“, „American Express“ ir kt.

SSL apsauga

Saugiam duomenų perdavimui


SSL apsauga - saugiam duomenų perdavimui

 

Elektroninėje parduotuvėje vykstančios finansinės operacijos turi būti tinkamai apsaugotos. SSL kodavimas (angl. Secure Sockets Layer) – tai sistema, leidžianti užkoduoti siuntėjo naršyklėje esančius duomenis ir išsiųsti juos gavėjui, kur duomenys yra atkoduojami. Labai dažnai SSL sertifikatai siejami su saugios, patikimos svetainės įvaizdžiu, nes tarp kliento kompiuterio ir serverio siunčiami duomenys nėra perskaitomi ar pakeisti.

Kurdami elektroninę parduotuvę, pageidaujant įdiegiame ir SSL apsaugą, kuri leidžia nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp pirkėjo ir serverio siunčiamą informaciją. SSL šifravimas gali būti dviejų tipų – 128 ir 256 bitų. Priklausomai nuo to, ką norite apsaugoti – domeną, subdomeną ar įmonę, galima pasirinkti skirtingus sertifikatus. Elektronine parduotuve, kuri apsaugota duomenų apsauga, klientai labiau pasitikės.

Apjungimas su el. parduotuvių platforma „Bodbo“

Norite gauti nemokamos reklamos ir didinti pardavimus?
Esant pageidavimui, mūsų šablonines el. parduotuves nemokamai apjungsime su el. parduotuvių platforma „Bodbo“.

 

Elelktroninių parduotuvių pltaforma

 

Kas yra Elelktroninių parduotuvių pltaforma?

„Bodbo“ projektas skirtas el. parduotuvių savininkams, kurie nori vystyti veiklą ir didinti pardavimų skaičių. Pardavėjai, kurie dar neturi savo el. parduotuvės, tačiau nori sėkmingai prekiauti internete, taip pat gali registruotis projekte ir pradėti vykdyti prekybą. „Bodbo“ partneriams suteikiama galimybė naudotis elektronine pardavimų sistema ir talpinti neribotą produktų skaičių, kuris bus matomas itin plačiam lankytojų ratui. Tai lemia greitesnį prekių pardavimą bei Jūsų įsitvirtinimą rinkoje.

www.bodbo.lt

Domina

el. parduotuvės kūrimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?