Pasitikėjimas atsiperka
Pasirūpinsime Jūsų
E-prekybos
sėkme
Elektroninės prekybos sėkmei vien turėti elektroninę parduotuvę nepakanka. Reikalinga aiški ir įgyvendinama strategija. Vienas strategijos komponentų – reklamos kampanija, gali padidinti pirkėjų, užsukančių ne tik į elektroninę, bet ir tradicinę parduotuvę srautus. Tai kompanijai reiškia žinomumą ir didesnius pardavimus.
Stabiliai verslo sėkmei reikalinga į rinkos pokyčius reaguojanti strategija. Kryptingai įgyvendinant individualiai sukurtą elektroninės prekybos strategiją, verslas gali sėkmingai augti ir plėstis bei sulaukti didesnės finansinės naudos.
Statistikos duomenimis, įmonės, kurios analizuoja strategijos duomenis ir atsižvelgia į išvadas, pardavimus gali padidinti iki 131%. Aiški strategija ir analizė suteikia geresnį rizikos įvertinimą, leidžia greičiau priimti verslo sprendimus ir daryti prognozes.
Verslo sėkmei didelę reikšmę turi įvaizdis, kuriamas internete. Svetainės ar el. parduotuvės dizainas gali atskleisti kompanijos idėjas ir vertybes, kartu paskatinti lankytojus domėtis ir pirkti. Internetinė svetainė pagrįstai gali būti vadinama įmonės veidu. Tinkamai pateikiant informaciją, gali išaugti klientų pasitikėjimas kompanija ir jos parduodamu produktu, o neatnaujintos ar retai pildomos interneto svetainės mažina verslo patrauklumą, gali klaidinti dėl informacijos stokos ar senumo.
Elektroninės prekybos strategijos planas gali padėti suformuoti reprezentatyvų, verslo sėkmę skatinantį kompanijos įvaizdį. Elektroninei prekybai sparčiai vystantis, savo klientams siūlome sukurti ir padėti įgyvendinti elektroninės prekybos strategiją. Siekiame jums padėti patekti ir išsilaikyti tarp lyderių savo rinkoje, o tam šiais laikais ypatingai pasitarnauja elektroninė rinkodara.
Mūsų veiklos pagrindas – kokybė. Ypatingą reikšmę teikiame, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir tinkamai. Siekiame didžiausios naudos klientui, todėl garantuojame kiekvieno sukurto projekto tęstinumą ir funkcijų palaikymą neribotą laiką po projekto įgyvendinimo.
Kuriame įvairaus sudėtingumo ir paskirties elektronines parduotuves.
Įdiegiame įvairius reikalingus modulius, mokėjimo sistemas, pritaikome svetainę išmaniesiems įrenginiams ir kt.
Registruojame domenus ir suteikiame el. parduotuvių talpinimo (angl. Hosting) paslaugas.
Informacinėms technologijoms einant į priekį, vis daugiau įmonių savo pardavimų veiklą išplečia į interneto erdves. Viena populiariausių elektroninių verslo sričių – elektroninė prekyba (e. komercija). Tai – prekių, paslaugų ar informacijos pirkimo, pardavimo ar apsikeitimo procesas per kompiuterį ir kitus elektroninius tinklus, pavyzdžiui, internetą. Elektroninės komercijos paplitimas įvairiuose ūkio sektoriuose susijęs su šiuolaikinio verslo ypatybėmis – augančia konkurencija ir tvirtesniu požiūriu į pelną kaip kaštų mažinimo pasekmę.
Vienas iš internetinės komercijos paslaugų teikimo būdų yra elektroninė parduotuvė, kitaip dar vadinama e. parduotuve (angl. E-shop). Tai – realios parduotuvės atitikmuo virtualioje erdvėje, kurioje yra siūlomos prekės, detaliai aprašoma jų paskirtis ir suteikiama galimybė jas nupirkti. Tai išplėstas prekių ir paslaugų pateikimas internete, skirtas parduoti prekes ir paslaugas kitiems interneto vartotojams. Elektroninė prekyba virtualioje parduotuvėje pagrįsta ta pačia struktūra, kaip ir tradicinė prekyba – didžiausias skirtumas yra tas, kad viskas vyksta virtualioje erdvėje.
Užtikrinsime sukurtos interneto svetainės tęstinumą ir jos tolimesnį vystymą. Realizavę Jūsų pageidavimą, prižiūrėsime ir toliau vystysime sukurtą interneto svetainę: diegsime atnaujinimus, naujus modulius ir kitas reikalingas funkcijas. Tai leis patenkinti Jūsų lūkesčius ir suteiks galimybę siekti geriausių rezultatų.
Elektroninės parduotuvės kūrimas – ne įprastas, o daug pastangų ir patirties reikalaujantis procesas.
Norint įgyvendinti kokybišką ir poreikius tenkinantį sprendimą, verta tinkamai pasirengti projekto įgyvendinimui.
Nors elektroninės parduotuvės kūrimas reikalauja daug darbų, galima išskirti 3 pagrindinius kūrimo etapus.
• Būsimos elektroninės parduotuvės pobūdžio ir poreikių išsiaiškinimas.
• Elektroninės parduotuvės vizijos, tikslų, idėjų aptarimas.
• Reikalingų funkcijų elektroninei parduotuvei aptarimas.
• Panašių elektroninių parduotuvių išanalizavimas ir įsigilinimas į rinkos situaciją.
• Būsimos elektroninės parduotuvės formos ir dizaino numatymas.
• Elektroninės parduotuvės dizaino (angl. Web design) ir firminio stiliaus kūrimas.
• Elektroninės parduotuvės programavimas ir turinio valdymo sistemos įdiegimas.
• HTML / HTML 5 kodavimas.
• Animacijų, 3D vizualizacijų, skaitmeninės grafikos ir kitų darbų atlikimas.
• Adaptacijų, socialinių tinklų ir kitų papildomų prisijungimų pritaikymas.
• Elektroninės parduotuvės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (mobilioji versija arba prisitaikantis (angl. Responsive) dizainas).
• Elektroninės parduotuvės puslapių administravimas, redagavimas ir priežiūra.
• Elektroninės parduotuvės stebėjimas ir analizė.
• Elektroninės parduotuvės optimizavimo paieškos sistemoms (SEO), reklaminių kampanijų vystymas.
• Elektroninės parduotuvės patobulinimų, naujų funkcijų kūrimas ir pridėjimas.
Originalios elektroninės parduotuvės kūrimas – daug pastangų reikalaujantis procesas. Norint tinkamai jį realizuoti, būtina laikytis elektroninio verslo kūrimo žingsnių: idėjos, plano, elektroninės parduotuvės kūrimo, testavimo, paleidimo ir nuolatinės priežiūros – modulių kūrimo, elektroninės parduotuvės atnaujinimo, tobulinimo.
Siekiant sukurti funkcionalią ir tinkamą elektroninę parduotuvę, turi būti atsižvelgta į esminius kūrimo kriterijus – elektroninės parduotuvės dizainą ir struktūrą, duomenų privatumą, jos apjungimą su kitomis sistemomis, turinio valdymą ir kitus veiksmus.
Dizainas. Internetinės parduotuvės dizainui svarbus ne tik tam tikro asortimento išdėstymas virtualioje erdvėje, bet ir pati virtualiosios erdvės aplinka. Elektroninės parduotuvės dizainas turi ne blaškyti, o atspindėti kompanijos dvasią, būti skoningas, originalus ir malonus akiai. Originalus ir profesionaliai sukurtas interneto svetainės dizainas dažnai nulemia verslo sėkmę.
Patogumas. Elektroninės parduotuvės struktūra turi būti paprasta, nesudėtinga. Klientų patogumui elektroninė parduotuvė apie prekę gali pateikti daugiau informacijos nei paprastai, pavyzdžiui, prekės apžiūrėjimą (prekės priartinimą, vaizdo medžiagą, 3D vizualizacijas ir kt.), pagrindinės informacijos aprašymą, komentarus apie prekę ir pan. Derėtų nepamiršti ir bendravimo priemonių: „Pagalbos gyvai“ (angl. Live chat) paslaugos „Skype“ ar socialinių tinklų bloko, dažniausiai užduodamų klausimų (DUK, angl. FAQ) ir kt. Elektroninė svetainė turėtų būti orientuota į įvairias vartotojų grupes ir pritaikyta kitoms kalboms.
Duomenų privatumas. Privatūs duomenys – ypač svarbi informacija, todėl jie turi būti apsaugoti, pavyzdžiui, SSL protokolu. Elektroninėje parduotuvėje yra svarbus darbas su slapukais (angl. Cookies), kurie leidžia efektyviau naudotis elektronine parduotuve.
Elektroninės parduotuvės kontrolė. Internetinė svetainė turi būti gerai ištestuota funkciniu, suderinamumo, apsaugos, našumo ir kitais požiūriais. Svarbu atlikti visų nuorodų veikimo patikrinimą, atsižvelgti į grafines ir tekstines sąsajas, naršyklės, operacinės sistemos suderinamumo testavimą ir kitus darbus.
Optimizavimas paieškos sistemoms. Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių, optimizacija paieškos sistemoms – SEO (angl. Search Engine Optimization) – labai svarbus elektroninės parduotuvės kūrimo žingsnis. SEO nukreipta į tai, kad veikdama su bet kuria paieškos sistema, elektroninė parduotuvė būtų lengvai surasta paieškoje ir turėtų aukštą reitingą paieškos sistemose.
Pritaikymas kitiems įrenginiams. Elektroninės parduotuvės pritaikymas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – ypač svarbus žingsnis, norintiems, kad elektroninė parduotuvė būtų populiari ir lengvai prieinama ne vien kompiuteriu, bet ir kitais įrenginiais.
Elektroninės parduotuvės lankytojų sudominimas – svarbus kokybės kriterijus.
Čia informacija turi būti pateikta įdomiai, suprantamai, susistemintai.
Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į elektroninės parduotuvės dizainą, bet ir į pačią jos struktūrą.
Atsižvelgiant į aukštus judriojo ryšio paplitimo rodiklius, reikia kurti ne tik kompiuteryje esančiai naršyklei, bet ir mobiliesiems įrenginiams pritaikytus skaitmeninio turinio sprendimus. Tai reiškia, kad internetinė parduotuvė turėtų būti pritaikyta ne tik nešiojamam, bet ir planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui. Siekiant turėti patrauklią elektroninę parduotuvę, svarbu paminėti kliento aptarnavimą ir rėmimą po pardavimo.
Jei prekės naudojimo metu iškyla sunkumų, pirkėjui neretai reikalinga pardavėjo pagalba. Kartu pardavėjas gali sužinoti vartotojų pageidavimus, išsiaiškinti, kokio produkto jie gali norėti ateityje [3]. Paprastai tradicinė klientų rėmimo išraiška – aptarnavimas po pardavimo. Pagrindinės jo priemonės yra „Pagalba gyvai“ (angl. Live chat) paslauga, klausimų ir atsakymų rinkiniai (DAŽ, angl. FAQ), telefonai kontaktams. Virtualioje erdvėje sėkmingai veikti tikrai nėra lengviau nei realioje, todėl svarbu gerai išmanyti ir žinoti elektroninių parduotuvių veikimo principus.
Visi pateikti principai siejasi su pačios elektroninės parduotuvės techninėmis galimybėmis bei vartotoju. Norint sėkmingai veikti, pirmenybė turi būti teikiama elektroninės parduotuvės dizainui, funkcionalumui, struktūrai, paieškos galimybėms, asortimentui ir pačiam vartotojui. Šiam procesui plačiai naudojama kompiuterinė technika, todėl svarbu taip suderinti informacinę sistemą, kad kuo daugiau aptarnavimo paslaugų būtų automatizuota, išlaikant įspūdį, kad klientu rūpinasi pats įmonės darbuotojas.
Šis aptarnavimo principas pastaruoju metu laikomas vienu svarbiausių, lemiančių sėkmingą įmonės komercijos veiklą. Kurdami elektroninę parduotuvę, atsižvelgiame į pagrindinius kokybės reikalavimus, kurie sudarys galimybę įsitvirtinti rinkoje.
Elektroninės parduotuvės nauda komercijos dalyviams yra abipusė – jos gauna ir klientas, ir pardavėjas.
Svarbiausi elektroninės parduotuvės požymiai klientui yra patogumas, informacijos prieinamumas,
prekių asortimento platumas, žemesnės kainos ir kt.
Patogumas Asortimento gausa Laiko taupymas |
Pasaulinė rinka Žemesni kaštai Didesnis lankytojų srautas |
Patogumas. Didžiausias elektroninių parduotuvių privalumas kliento požiūriu – patogumas. Elektroninės komercijos operacijos dažnai patogesnės, nes jas galima atlikti iš bet kur esančio su internetu sujungto kompiuterio. Be viso to, galimas tiesioginis kliento kontaktas su pardavėju ar parduotuve, galimybė gauti naudingesnės informacijos apie prekes ir paslaugas ar palyginti kelių parduotuvių kainas.
Laiko taupymas.Internetinė parduotuvė prieinama visur, kur yra interneto ryšys, todėl pirkėjas gali apsipirkti patogioje aplinkoje jam patogiu metu. Tokios galimybės leidžia sutaupyti laiką, nes prekes išsirinkti galima visą parą, neišeinant iš namų.
Prekių asortimento platumas. Elektroninėje parduotuvėje dažniausiai yra platesnis prekių asortimentas nei fizinėse parduotuvėse. Todėl pirkėjui sudaroma galimybė įsigyti prekių, kurių nėra jų mieste ar regione.
Patogus bendradarbiavimas. Kilus neaiškumams, informacija yra lengvai pasiekiama susisiekus su elektroninės parduotuvės atstovais per elektroninį paštą, nemokamą „Skype“ programą, socialinius tinklus ar kitas komunikacijos priemones.
Lengvas atsiskaitymas. Klientas turi galimybę ne tik užsakyti, rezervuoti ar pirkti tam tikrą prekę, bet ir už ją atsiskaityti internetu, o užsakymo būseną ir pristatymą sekti tiesiogiai (angl. Online).
Prisitaikymas. Prekės klientui prieinamos visą parą, todėl jas užsisakyti galima bet kokiu paros metu, o ne nustatytomis parduotuvės darbo valandomis – internetinė parduotuvė prisitaiko prie kliento poreikių.
Ribų išnykimas ir galimybė įsitraukti į pasaulinę rinką. Turint internetinę parduotuvę, geografinė padėtis nebevaidina tokio lemiamo vaidmens: internetas panaikino vietos, dislokacijos svarbą, todėl elektroninė parduotuvė gali būti pasiekiama globaliai. Tai sukuria ne tik iššūkius, bet ir galimybes kompanijoms, siekiančios pasaulinės rinkos.
Žemesni kaštai. Žemesni kaštai yra priežastis, lemianti mažesnes kainas internete. Kadangi vartotojai patys užpildo užsakymų blankus, kompanijos sutaupo laiko ir sąnaudų, kurių prireiktų dokumentų įforminimui. Elektroninių duomenų nereikia kaupti duomenų archyvuose, nes duomenys automatiškai yra suvedami į kompiuterinę duomenų bazę. Taip pat interneto parduotuvės išvengia pridėtinių išlaidų, kurių prireiktų prekybos patalpų išlaikymui, nes joms reikia turėti tik sandėlius savo prekėms. Žinoma, sandėlio galima ir neturėti, ypač jei esate ar ketinate būti tarpininku tarp paslaugos teikėjo ir pirkėjo.
Prieinamumas ir didesnis lankytojų skaičius. Prekės klientui prieinamos visą parą, todėl jas užsisakyti galima bet kokiu paros metu, o ne nustatytomis parduotuvės darbo valandomis. Internetinė parduotuvė prisitaiko prie kliento poreikių, o tai didina lankytojų srautą.
Ryšiai su klientais. Informacinių technologijų priemonėmis pardavėjai gali nesunkiai perduoti klientams aktualią informaciją mažų išlaidų ryšio priemonėmis – „Pagalba gyvai“ (angl. Live chat) paslauga, el. paštu, socialiniais tinklais, „Skype“, telefonu ir kt.
Kontrolė. Kai kurie vartotojai nemėgsta įkyrių pardavėjų ir mieliau renkasi patys. Klientas nėra veikiamas pardavėjo, o elektroninė parduotuvė tik padeda klientui kuo greičiau susirasti norimą informaciją. Pirkdamas internetinėje parduotuvėje, klientas gali pats kontroliuoti situaciją ir daryti sprendimus be pardavėjų spaudimo.
Aukščiausiam klientų aptarnavimui ir patogumui sukurti, į elektroninę parduotuvę galime integruoti tam tikras atsiskaitymo už prekes sistemas.
Sudarome galimybę atsiskaityti populiariausiomis mokėjimo sistemomis – „WebMoney“, „PayPal“, „Sage pay“, „Skrill“, „Paysera“, „Visa“, „Mastercard“, „American Express“ ir kt.
Elektroninėje parduotuvėje vykstančios finansinės operacijos turi būti tinkamai apsaugotos. SSL kodavimas (angl. Secure Sockets Layer) – tai sistema, leidžianti užkoduoti siuntėjo naršyklėje esančius duomenis ir išsiųsti juos gavėjui, kur duomenys yra atkoduojami. Labai dažnai SSL sertifikatai siejami su saugios, patikimos svetainės įvaizdžiu, nes tarp kliento kompiuterio ir serverio siunčiami duomenys nėra perskaitomi ar pakeisti.
Kurdami elektroninę parduotuvę, pageidaujant įdiegiame ir SSL apsaugą, kuri leidžia nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp pirkėjo ir serverio siunčiamą informaciją. SSL šifravimas gali būti dviejų tipų – 128 ir 256 bitų. Priklausomai nuo to, ką norite apsaugoti – domeną, subdomeną ar įmonę, galima pasirinkti skirtingus sertifikatus. Elektronine parduotuve, kuri apsaugota duomenų apsauga, klientai labiau pasitikės.
Norite gauti nemokamos reklamos ir didinti pardavimus?
Esant pageidavimui, mūsų šablonines el. parduotuves nemokamai apjungsime su el. parduotuvių platforma „Bodbo“.
„Bodbo“ projektas skirtas el. parduotuvių savininkams, kurie nori vystyti veiklą ir didinti pardavimų skaičių. Pardavėjai, kurie dar neturi savo el. parduotuvės, tačiau nori sėkmingai prekiauti internete, taip pat gali registruotis projekte ir pradėti vykdyti prekybą. „Bodbo“ partneriams suteikiama galimybė naudotis elektronine pardavimų sistema ir talpinti neribotą produktų skaičių, kuris bus matomas itin plačiam lankytojų ratui. Tai lemia greitesnį prekių pardavimą bei Jūsų įsitvirtinimą rinkoje.
Pirkite ir parduokite
neišeidami iš namų
Realizuojame įvairaus sudėtingumo ir paskirties elektroninių parduotuvių sprendimus. Pageidaujant įdiegiame papildomus modulius, mokėjimo sistemas, pritaikome svetainę išmaniesiems įrenginiams ir kt.
Įgyvendiname ir vystome internetinių svetainių projektus. Realizavę projektą pasirūpiname jo priežiūra ir tolimesniu vystymu: atnaujinimais, naujais moduliais, reikalingomis funkcijomis ir kitais darbais.
Įgyvendiname ir vystome šabloninių internetinių svetainių sprendimus. Pasirinkite interneto svetainės šabloną ir pradėkite naudotis iš karto.
Kuriame mobiliąsias aplikacijas „Android“, „iOS“ bei kitoms operacinėms sistemoms. Didelį dėmesį skiriame aplikacijų dizainui ir programavimui. Pasirūpiname nuolatine mobiliosios programėlės priežiūra, atnaujinimu ir tobulinimu.