Interneto svetainės kokybei svarbus tinklalapio dizainas (angl. Web design) ir juo sukurtas firminis stilius. Tokį stilių sudaro harmoningos, temą atitinkančios spalvos, aiški ir nuosekli tinklalapio struktūra, šriftas, jo komponavimas ir kiti elementai. Firminis stilius yra įmonės veidas, kuris efektyviai išryškina Jūsų siūlomų paslaugų paskirtį ir sukuria unikalios įmonės įspūdį. Jo buvimas leidžia išskirti vieną interneto tinklalapį iš kitų ir vizualiai sukurti įmonės specifiškumą, todėl mes siūlome kokybišką ir patrauklų firminio stiliaus sukūrimą ir jo vizualinį vientisumą, kurį sukūrus Jūs būsite ypač įsimintini ir originalūs.
Efektyvus teksto panaudojimas tinklalapyje priklauso nuo gero teksto pateikimo būdo. Raiškesniam idėjos pateikimui yra naudojamas šriftų, stilių ir raidžių suderinamumas tarpusavyje. Tekstas turi būti lengvai skaitomas ir vizualiai išbaigtas. Nors šriftas ir jo stiliai priklauso nuo interneto svetainės paskirties, tinklalapyje rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 2 skirtingus šriftus.
Interneto tinklalapį galima paįvairinti ir pritraukti vartotoją ne tik tekstą pateikiant skirtingais stiliais, bet ir papildant garso ar vaizdo efektais pačią interneto svetainę. Svarbu tai, kad tinklalapiams grafiniai vaizdai yra būtini, nes jie tikslingai užpildo tuščias erdves ir suteikia patrauklumo, teigiamų jausmų. Nors paveikslėliai gali būti ir primityvūs ir sudėtingi, abiem atvejais grafika yra vertingesnė už tekstinę informaciją. Viena lentelė, diagrama, grafikas arba nuotrauka gali iliustruoti tai, kas užimtų daug puslapių smulkiai prirašyto teksto. Tinklalapyje grafika naudojama paveikslėliams, fonams, mygtukams, piktogramoms (angl. Icons), navigacijos elementams, žemėlapiams, logotipams ir kitiems dalykams atvaizduoti.
Dar vienas būdas paįvairinti tinklalapį – sukurti originalių animacijų. Tinklalapiuose yra galimybė animacijomis sukurti daug įvairių ir įdomių efektų, suteikiančių malonų jausmą, aiškumą, patrauklumą, įsimenamumą. Tinklalapio animacijos įvairialypės – nuo pačių paprasčiausių, tokių kaip mirkčiojantis tekstas, besikeičianti antraštė, besisukantys logotipai, animuoti piktogramų (angl. Icons) mygtukai ar dvimatės judančios figūrėlės iki sudėtingų, profesionalių animacinių produktų.
Siekiant didesnio įspūdžio, tinklalapių kūrime yra galimybė įtraukti ir garsą. Garsas tinklalapyje yra valdomas keliais skirtingais būdais. Skaitmeninio garso failai bendriniais formatais MP3, WAV, AIF arba AU gali būti parsiunčiami į kompiuterį ir tuomet grojami. Vienu būdu jie yra grojami dar tik siunčiant patį muzikos failą – srautinis grojimas, kitu būdu garsas yra grojamas tik tuomet, kai jis visiškai parsiunčiamas – naudojant grotuvą.
Svarbu atsižvelgti į informacijos turinį ir struktūrą, užtikrinti vartotojui naršymo kokybę ir interneto svetainės patikimumą. Tinklalapis neturėtų būti perkrautas mažai naudinga rašytine ar vaizdine informacija. Svarbiausia – kondensuota, atitinkanti interneto svetainės tikslus informacija, kuri leidžia lankytojui vykdyti jo norimus veiksmus. Įsimintinam tinklapio dizainui kurti svarbus teksto pateikimo būdas, vaizdo ir garso efektai, animacijos. Kaip paįvairinti rašytinį tekstą, priklauso nuo interneto svetainės paskirties ir pobūdžio. Maloni akiai teksto ir vaizdo sintezė ne tik patraukia vartotoją, bet ir suteikia galimybę jaustis maloniai, todėl mes sukursime originalų, kokybišką, esminę informaciją talpinantį tinklalapį, kuris sudarys profesionalios interneto svetainės įspūdį.